upcreate

#E-marketing
i E-commerce
#marketing internetowy

Wspieramy twój biznes online prowadząc skuteczny marketing internetowy zarówno dla firm jak i marek.
Pomagamy rozwijać się twojej firmie abyś mógł zwiększyć rozpoznawalność twojej marki, realnie przyciągać więcej klientów, dzięki temu znacznie wyprzedzać konkurencję i tym samym odczuwać wyraźne wzrosty sprzedaży.

#zbuduj z nami przewagę

Przygotowujemy rzetelną analizę wykorzystując wszelkie współczesne narzędzia analityczne. Opracowujemy strategię z uwzględnieniem szczegółowego konceptu kreatywnego marki co niewątpliwie jest fundamentem efektywnego i skutecznego marketingu. Uruchamiamy proces, który umożliwi budowę znacznej przewagi konkurencyjnej, wypromowanie produktu czy usługi, a także bezpośrednie docieranie do klientów, co w efekcie zwiększy sprzedaż i zyski twojej firmy.

#strony www z optymalizacją SEO

Budujemy strony nowoczesne, responsywne, logiczne i z jasnym przekazem, które budzą zaufanie i sprzedają. Skupiamy się zarówno na wyjątkowym designie jak i na funkcjonalności i łatwości obsługi samego interfejsu. Dbamy o to aby nasze strony od pierwszej chwili przyciągały uwagę ponieważ dobrze wiemy, że często pierwsze sekundy decydują o tym czy klient zostanie na twojej stronie dłużej. Wszystkie nasze witryny optymalizujemy pod kątem SEO aby jeszcze bardziej zwiększyć zasięgi dla zawartych na stronie treści.

#Facebook, Instagram
czyli social media marketing

Zwiększymy wiarygodność twojej marki w social mediach. Zaplanujemy i przygotujemy wysokiej jakości publikacje na Facebooku i Instagramie. Przygotujemy właściwy Content aby pomóc ci osiągać zamierzone cele. Zaangażujemy społeczność i zorganizujemy działania, które będą ją aktywowały do czynnego uczestniczenia w życiu twojego Facebooka i Instagrama dzięki czemu jeszcze bardziej rozwiniesz swój biznes.

#YouTube Ciebie za to polubi

Właściwie prowadzony kanał YouTube to obecnie jeden z najważniejszych sposobów komunikacji z klientem wspierający bezpośrednio inne działania marketingowe prowadzone w internecie. Aby dobrze i optymalnie funkcjonował trzeba wykonać wiele zabiegów i właściwych działań aby YouTube “polubił twoje publikacje” i uznając je za wartościowe pokazywał wysoko w wynikach wyszukiwania. Powierzając nam opiekę nad twoim kanałem zapewnisz sobie stały dostęp do aktualnej wiedzy i doświadczenia w budowie i rozwoju kanału. Dzięki czemu cieszył się będzie dużą ilością subskrybujących a także stale rosnącą liczbą wyświetleń, co ostatecznie będzie miało ogromny wpływ na sprzedaż i budowę atrakcyjnego wizerunku marki.