upcreate

#Jak to działa?

Jeśli chcesz skutecznie  wykreować niepowtarzalny wizerunek swojej marki, zwiększyć sprzedaż czy pozyskać nowych klientów kierując się przy tym obecnie obowiązującymi trendami w świecie marketingu to warto skorzystać z niekończących się dobrodziejstw jakie daje marketing video czyli jedna z obecnie najszybciej rozwijających się i najskuteczniejszych strategii marketingu internetowego.

#Dlaczego klienci wolą video?

Obecnie treści video znacznie bardziej przyciągają uwagę w internecie od zdjęć czy klasycznych artykułów co daje ogromne możliwości marketingowe w promowaniu marki, sprzedaży, budowaniu wizerunku. Ponadto video zdecydowanie mocniej angażuje do działania dzięki czemu możesz skuteczniej docierać z ofertą do swoich klientów.

#Sprawdź jaki film
możemy dla ciebie zrealizować

Jeśli potrzebujesz filmu wizerunkowego, sprzedażowego, spotu reklamowego, video na twój kanał yt czy innego dowolnego filmu to stworzymy dla ciebie dowolną produkcję dostosowaną do potrzeb twoich i twoich klientów abyś mógł znacznie łatwiej osiągać kluczowe dla ciebie cele marketingowe.

Tworzymy filmy: prezentacyjne, wizerunkowe, produktowe, instruktażowe, szkoleniowe, poradniki, relacje z konferencji, videoklipy, spoty reklamowe, filmy na youtube, facebook-a, instagram-a, video do stron www, filmy promocyjne na targi i wystawy.

Każda z produkcji powstaje na bazie autorskiego scenariusza, materiału filmowego zarejestrowanego przez naszych filmowców, współczesnego montażu oraz autorskiej muzyki przygotowanej przez sprawdzonych producentów audio do filmów.

#Jak wspieramy rozwój
twojego kanału Youtube?

Tworzymy od podstaw kanał wraz z przygotowaniem niezbędnej grafiki lub optymalizujemy już istniejący. Zajmujemy się szczegółową analizą możliwości docierania twojego kanału do odwiedzających, którzy docelowo będą mogli stać się twoim klientem. Generujemy “dobry” ruch zamieszczając wartościowe treści video jednocześnie starając się aby twoje filmy skłaniały odwiedzających do pozostania na twoim kanale długoterminowo. Optymalizujemy kanał tak aby Youtube także docenił jakość i wartość twoich zamieszczonych materiałów video.

Obejrzyj przykładowe video